معرفی شرکت مشاوره مهندسی نداک

معرفی شرکت مشاوره مهندسی نداک
2.75 4 votes
معرفی شرکت مشاوره مهندسی نداکReviewed by علیرضا عبودیت on Aug 8Rating:

شرکت مشاوره مهندسی نداک با هدف اجرا و پیاده سازی پروژه های مدیریت دانش در سازمان های ایرانی تأسیس شده است. این شرکت با بهره گیری از مشاوران متخصص در زمینه مدیریت دانش سعی کرده تا با درک شرایط فضای کار و فعالیت در ایران طرح های بومی شده مدیریت دانش را ارائه دهد.

از سایر خدمات شرکت مشاوره مهندسی نداک می توان به برگزاری دوره های آموزشی مدیریت دانش، طراحی و پیاده سازی نظام های نرم افزاری مدیریت دانش، اجرای فرایند ذهن کاوی خبرگان1 ، اجرای طرح های مستند سازی دانش و اطلاعات پروژه ها، تهیه نقشه راه برای فرایند مدیریت دانش در سازمان ها و … اشاره کرد. تاکنون سازمان های مختلفی از جمله شرکت ملی گاز ایران، بانک انصار و سازمان امور مالیاتی کشور از خدمات مشاوره مدیریت دانش نداک بهره مند شده اند.

مروری بر اهداف و خدمات ارائه شده توسط این شرکت نشان می دهد که دانش آموختگان کتابداری و اطلاع رسانی (علم اطلاعات و دانش شناسی) به راحتی می توانند در چنین شرکت هایی مشغول به کار شوند. برای مثال سرفصل تمام دوره های آموزشی که این شرکت برگزار می کند مشابهت زیادی با آموخته های کتابداران و متخصصان اطلاعات در دانشگاه ها دارد. همچنین بسیاری از پایان نامه های رشته کتابداری و اطلاع رسانی نیز در حوزه مدیریت دانش تألیف شده اند که می تواند شاهد خوبی بر چیره دستی کتابداران و متخصصان اطلاعات بر موضوعات مدیریت دانش باشد.

حتما بخوانید  معرفی یک حرفه: کتابدار حقوقی (2)

بنابراین شرکت های مشاوره دانش مکان مناسبی برای استخدام و به کارگیری کتابداران هستند و البته نباید همیشه به انتظار استخدام از طرف این شرکت ها نشست بلکه شاید لازم باشد گاهی شرکت هایی مثل این توسط خود دانش آموختگان تأسیس شود تا آنها ظرفیت های خودشان را به نمایش بگذارند. این نکته نیز شایان توجه است که امروزه بسیاری از شرکت های مشاوره مدیریت دانش با استفاده از امکاناتی که برای سازمان های دانش بنیان در نظر گرفته شده تأسیس می شوند.

درباره شرکت مشاوره مهندسی نداک بیشتر بدانید

معرفی شرکت مشاوره مهندسی نداک
2.75 4 votes

دیدگاه خود را بیان کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

در حال بارگذاری
Read more:
کتاب در کتابخانه سبز
استراتژی های سبز در کتابخانه دانشگاه هنگ کنگ

در دو دهه اخیر شعار "سبز باشید" توسط بسیاری از سازمان ها از جمله دانشگاه ها پذیرفته شده است. کتابخانه...

Close