بانک اطلاعات کارآفرینی وابسته به وزارت کار

بانک اطلاعات کارآفرینی وابسته به وزارت کار
5 2 votes
بانک اطلاعات کارآفرینی وابسته به وزارت کارReviewed by علیرضا عبودیت on Feb 24Rating: 3.0بانک اطلاعات کارآفرینی وابسته به وزارت کاردر بخش کارآفرینان این وبسایت مواردی همچون جشنواره‏ های کارآفرینی، طرح‏ های کارآفرینی، صاحب‏نظران کارآفرینی، مراکز کارآفرینی در دانشگاه‏ها، حامیان کارآفرینی و هم چنین کتابها، مقالات و نشریات کاربردی در این حوزه ارائه شده است.

این وبسایت که منبع رسمی و دولتی در کشور ایران برای کارآفرینی و کارآفرینان است اطلاعات مفیدی را در این حوزه در اختیار علاقه ‏مندان قرار می‏دهد. در بخش کارآفرینان این وبسایت مواردی همچون جشنواره‏ های کارآفرینی، طرح‏ های کارآفرینی، صاحب‏نظران کارآفرینی، مراکز کارآفرینی در دانشگاه‏ها، حامیان کارآفرینی و هم چنین کتابها، مقالات و نشریات کاربردی در این حوزه ارائه شده است. بنابراین یکی از منابع رسمی که قبل از شروع هرگونه فعالیت کارآفرینی در ایران باید نگاهی به آن انداخته شود همین وبسایت است.

وب سایت بانک کارآفرینی

بانک اطلاعات کارآفرینی وابسته به وزارت کار
5 2 votes

http://inlovewithlis.com

کارشناس ارشد کتابداری و اطلاع رسانی به قولی علم اطلاعات و دانش شناسی. از سال 86 که وبلاگ نویسی می کردم سعی ام این بوده که موضوعات جدیدی رو در کتابداری معرفی کنم.

دیدگاه خود را بیان کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ارسال پیامک بلک لیست

در حال بارگذاری
Read more:
janes-j-cover
کتاب کتابخانه‌ 2020: رویاپردازان برجسته امروز، فردای کتابخانه‌ها را توصیف می‌کنند

فکر کردن درباره آینده کتابخانه‌ها، خدمات کتابداری، کار کتابداران و مسائل شغلی آنها به قدمت خود کتابخانه‌ها است (بدون شک جلسات...

Close