کتاب پایان خرد؟ آینده کتابخانه ها در عصر دیجیتال

کتاب پایان خرد؟ آینده کتابخانه ها در عصر دیجیتال
4.5 2 votes
کتاب پایان خرد؟ آینده کتابخانه ها در عصر دیجیتالReviewed by علیرضا عبودیت on Jul 16Rating:

این کتاب 208 صفحه ای درباره نابودی کتابخانه ها و مرگ کتاب ها در آینده نوشته شده است و توسط انتشارات کندس در اکتبر 2016 روانه بازار کتاب خواهد شد.

لیندا ایوانز و دیوید بیکر در مقام ویراستاران این کتاب مجموعه ای از عقاید، پیش بینی ها، استراتژی ها و مطالعات موردی را جمع آوری کرده اند. برخی از عناوین فصل های کتاب عبارتند از: کتابخانه دانشگاهی در سال 2020، کتابخانه عمومی آینده برای کودکان و خانواده ها، مدیریت اطلاعات در آینده و … .

در این کتاب از سیاستمداران، مربیان، اساتید، مولفان، ناشران، صاحبان صنایع، شاغلین بخش خصوصی، سرپرستان کتابخانه ها، متخصصان فناوری اطلاعات و سایر بازیگران فعال در حوزه فراهم آوری اطلاعات درخواست شده تا درباره دو فرضیه نابودی کتابخانه ها و مرگ کتاب بیندیشند. حاصل این اندیشه ها در کتاب پدیدار شده و با رعایت اصل ایجاز و اختصار تلاش شده تا وضعیت فعلی کتاب و انواع کتابخانه ها علاوه بر نگاهی به آینده ها به تصویر کشیده شود.

خواندن کتاب “پایان خرد؟ آینده کتابخانه ها در عصر دیجیتال” به دانشجویان، پژوهشگران و اساتید رشته کتابداری و اطلاع رسانی و علم اطلاعات و دانش شناسی توصیه شده است. هم چنین مسئولان کتابخانه ها، ناشران، مدیران موسسات فرهنگی و البته خوره های کتاب از مطالعه آن لذت خواهند برد.

کتاب پایان خرد؟ آینده کتابخانه ها در عصر دیجیتال
4.5 2 votes

دیدگاه های کتاب پایان خرد؟ آینده کتابخانه ها در عصر دیجیتال

  • متشکرم.

    فاطمه علیزاده 18 جولای, 2016 10:30 ق.ظ پاسخ دادن

دیدگاه خود را بیان کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

در حال بارگذاری
Read more:
معرفی یک حرفه: کتابدار ارکستر
معرفی یک حرفه: کتابدار ارکستر(1)

کتابدار ارکستر یک متخصص در موسیقی است که در محیط کتابخانه ویژه گروه­ های موسیقی کار می‌کند. به دلیل تنوع در...

Close