کتاب پایان خرد؟ آینده کتابخانه ها در عصر دیجیتال

کتاب پایان خرد؟ آینده کتابخانه ها در عصر دیجیتال
4.5 2 votes
کتاب پایان خرد؟ آینده کتابخانه ها در عصر دیجیتالReviewed by علیرضا عبودیت on Jul 16Rating:

این کتاب 208 صفحه ای درباره نابودی کتابخانه ها و مرگ کتاب ها در آینده نوشته شده است و توسط انتشارات کندس در اکتبر 2016 روانه بازار کتاب خواهد شد.

لیندا ایوانز و دیوید بیکر در مقام ویراستاران این کتاب مجموعه ای از عقاید، پیش بینی ها، استراتژی ها و مطالعات موردی را جمع آوری کرده اند. برخی از عناوین فصل های کتاب عبارتند از: کتابخانه دانشگاهی در سال 2020، کتابخانه عمومی آینده برای کودکان و خانواده ها، مدیریت اطلاعات در آینده و … .

در این کتاب از سیاستمداران، مربیان، اساتید، مولفان، ناشران، صاحبان صنایع، شاغلین بخش خصوصی، سرپرستان کتابخانه ها، متخصصان فناوری اطلاعات و سایر بازیگران فعال در حوزه فراهم آوری اطلاعات درخواست شده تا درباره دو فرضیه نابودی کتابخانه ها و مرگ کتاب بیندیشند. حاصل این اندیشه ها در کتاب پدیدار شده و با رعایت اصل ایجاز و اختصار تلاش شده تا وضعیت فعلی کتاب و انواع کتابخانه ها علاوه بر نگاهی به آینده ها به تصویر کشیده شود.

خواندن کتاب “پایان خرد؟ آینده کتابخانه ها در عصر دیجیتال” به دانشجویان، پژوهشگران و اساتید رشته کتابداری و اطلاع رسانی و علم اطلاعات و دانش شناسی توصیه شده است. هم چنین مسئولان کتابخانه ها، ناشران، مدیران موسسات فرهنگی و البته خوره های کتاب از مطالعه آن لذت خواهند برد.

کتاب پایان خرد؟ آینده کتابخانه ها در عصر دیجیتال
4.5 2 votes

دیدگاه های کتاب پایان خرد؟ آینده کتابخانه ها در عصر دیجیتال

  • متشکرم.

    فاطمه علیزاده 18 جولای, 2016 10:30 ق.ظ پاسخ دادن

دیدگاه خود را بیان کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

در حال بارگذاری
Read more:
کتاب در کتابخانه سبز
استراتژی های سبز در کتابخانه دانشگاه هنگ کنگ

در دو دهه اخیر شعار "سبز باشید" توسط بسیاری از سازمان ها از جمله دانشگاه ها پذیرفته شده است. کتابخانه...

Close