پایگاهی برای کتابداران و متخصصان اطلاعات

معرفی شرکت دنیای پردازش ابری

banner

شرکت دنیای پردازش ابری با هدف اصلی بومی سازی آموزش الکترونیکی از طریق ارائه راهکارهای نرم افزاری در سال 1389 تأسیس شده است. این شرکت با تکیه بر دانش و تجربه و توان پرسنل متعهد و متخصص توانسته با فراهم سازی زیرساخت های لازم برای برگزاری دوره های آموزش مجازی ضمن برداشتن گامی بلند در جهت اعتلای نشر علم و دانش، بسیاری از محدودیت های زمانی و مکانی را حذف کند و با شعار عدالت آموزشی فرصت های برابر را در اختیار همگان بگذارد.

شرکت دنیای پردازش ابری نه تنها در طراحی و ایجاد زیرساخت آموزش مجازی فعال است بلکه توانایی تولید محتوا و راهنمایی استفاده از زیرساخت برای افراد حقیقی و حقوقی را نیز انجام می دهد. در همین راستا خدمات طراحی سایت، تولید انواع محتوا و مشاوره و پژوهش نیز از دیگر خدمات این شرکت است که به مشتریان ارائه می شود. با این توصیف بی دلیل نیست که باشگاه مخاطبان شبکه افق، سامانه آموش مجازی دانشگاه تهران، نظام مهندسی کشاورزی، سازمان جهاد کشاورزی و بسیاری دیگر از خدمات این شرکت استفاده می کنند.

خدمات شرکت دنیای پردازش ابری

خدمات شرکت دنیای پردازش ابری

یکی از زمینه های کاری این شرکت همان طور که اشاره شده تولید محتوا است که احتمالا می تواند برای از بسیاری کارجویان با مدرک تحصیلی کتابداری و اطلاع رسانی جذاب باشد. فارغ التحصیلان کتابداری و اطلاع رسانی (علم اطلاعات و دانش شناسی) می توانند با توجه به آشنایی خوبی که با انواع فناوری های ارتباطی و اطلاعاتی دارند و شناخت خوبی که از منابع مختلف در طول دوران تحصیل پیدا می کنند در زمره تولیدگران محتوا باشند. بنابراین می توان این تصور را داشت که با تقویت فنون نگارشی و تسلط حداقل بر یک زبان شانس کاریابی برای فارغ التحصیلان کتابداری و اطلاع رسانی در پست تولید محتوا افزایش خواهد یافت.

درباره شرکت دنیای پردازش ابری بیشتر بخوانید


http://inlovewithlis.com

کارشناس ارشد کتابداری و اطلاع رسانی به قولی علم اطلاعات و دانش شناسی. از سال 86 که وبلاگ نویسی می کردم سعی ام این بوده که موضوعات جدیدی رو در کتابداری معرفی کنم.

دیدگاه خود را بیان کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

در حال بارگذاری